O firmie

Bau System Sp. z o.o. została założona w 2009 roku przez grupę ludzi, którzy postanowili połączyć swoje doświadczenie związane z wieloma branżami w prężne przedsiębiorstwo oferujące usługi i towary najwyższej jakości.

Obecnie Bau System Sp. z o.o. posiada dwa działy, pierwszy zajmujący się stolarką stalową przeciw pożarową oraz drugi oferujący systemy ogrzewania promiennikowego.

Bau System Sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Padilla. Nasza działalność opierająca się na ścisłej współpracy oraz bazująca na ponad 10 letnim doświadczeniu specjalistów z branży przedzieleń przeciwpożarowych, gwarantuje produkty najwyższej jakości oraz stałe zwiększanie zadowolenia naszych Klientów. Profesjonalna znajomość branży pozwoliła na wprowadzenie na rynek polski nowoczesnego produktu, jakim są drzwi przeciw pożarowa produkowane przez firmę Locher srl.

Doświadczenie i pasja w wyszukiwaniu coraz to lepszych innowacji w tej dziedzinie, pozwoliła uzyskać nowoczesny produkt pomagający zmienić filozofię rynku branży ppoż. w naszym kraju: zastąpić drzwi klasy EI30 drzwiami EI2 60, a drzwi EI 60 drzwiami EI2 120. Dzięki obranemu kierunkowi działania zachowując atrakcyjną dla naszego klienta cenę, pragniemy uczynić drzwi przeciwpożarowe podwójnie bezpiecznymi.

Magazyny zlokalizowane w Poznaniu oraz w Krakowie zaopatrzone we wszystkie standardy wymiarowe, jak również krótki czas oczekiwania na drzwi o wymiarach specjalnych, pozwala nam na szybką realizację zapotrzebowania rynku na oferowane produkty.

System ogrzewania promiennikowego to innowacyjne rozwiązania pozwalające na zastosowanie ogrzewania dające poczucie ciepła porównywalne z promieniami słonecznymi. Zarazem elegancja połączona z niepowtarzalnym designiem daje produkt, który może być elementem dekoracyjnym zastosowanym w każdym pomieszczeniu nadając mu niepowtarzalny charakter.

Bau System Sp. z o.o. to firma, która jest nastawiona na spełnianie najwyższych wymogów jakościowych, a zadowolenie klientów jest naszym nadrzędnym celem.